Safari na míru

Nabízíme exkluzivní safari po Jižní Africe. Každá výprava je individuálně navržená podle specifických přání našich klientů. Cestujeme po námi plánovaných a osvědčených trasách, nebo plán a program vytváříme společně. Safari může trvat několik dnů, nebo mnoho týdnů a mít expediční charakter.

Výpravy podnikáme expedičními vozy, plně vybavenými na dlouhodobý pobyt v divočině . Každého safari se samozřejmě osobně účastníme.

V současné době působíme v šesti zemích Jižní Afriky :

  1. Jihoafrická republika
  2. Svazijsko
  3. Bostwana
  4. Namibie
  5. Zambie
  6. Mozambik

Nabízíme však i uspořádání dlouhodobé expedice, a v tomto případě jsme schopni akční rádius rozšířit dle individuálních požadavků.

Podstatou našich expedic je nezávislost, poznávání netradičních míst, možnost úpravy itineráře v průběhu cesty. Snažíme se nikam nechvátat - čím více času Africe věnujete, tím štědřeji se Vám odmění! Pokud je to možné, nocujeme volně v divočině, nebo kempech. Většina národních parků disponuje tábořišti se základním vybavením. Trávíme tak dny i noci obklopeni zvěří a divokou přírodou. Vyprávění starých příběhů u večerních táboráků za řevu lvů a vytí hyen, tak má zcela mystický rozměr.

Čím jezdíme a létáme
Terénní automobily Land Rover a Toyota s trvalým pohonem všech kol a kompletní výbavou pro kempování nám umožňují cestovat do odlehlých, divokých a panenských míst v srdci Afriky. Některé národní parky (např. Moremi v deltě Okavango) jsou přístupné pouze automobilům s pohonem 4x4.

taboreni

Vaše safari můžeme připravit tak, že velké vzdálenosti absolvujeme letecky, a to místními soukromými společnostmi, které disponují flotilou menších letadel. Této přepravy lze také využít při prodloužení Vašeho pobytu na plážích indického oceánu v Mozambiku, či překonávání obrovských vzdáleností v Jihoafrické republice.

letadlo

Ubytování
Na střešní zahrádce máme umístěny dva speciální stany včetně lůžkovin opatřené moskytiérou, jejichž rozložení a složení je otázkou několika minut.

Ostatní informace
Očkování, zdravotní rizika, pojištění
Víza
Počasí
Fotografické vybavení