O nás

Několik slov o nás

Střídavě žijeme v Čechách a Jihoafrické republice, kde vlastníme lodge, komorní ubytování v srdci malé soukromé rezervaci divoké zvěře, Canyon Game Reserve. Tato lodge nám slouží jako základna pro expedice po Jižní Africe.

Neuvěřitelná pestrost tohoto druhého největšího kontinentu nám učarovala natolik, že se nám stal druhým domovem. Prostřednictvím naší komorní cestovní kanceláře můžete na vlastní kůži zažít chvění při setkání s divokou zvěří, nebo dosáhnout zklidnění těla i duše při pozorování přírody nerušeni nikým a ničím.

Naše služby jsme schopni poskytovat velice omezenému počtu klientů. O to větší péči a přípravu však věnujeme každému z Vás. Je-li to možné, (v případě delších expedic podmínka) rádi se s Vámi před cestou setkáme osobně, abychom byli schopni co nejlépe poznat Vaše potřeby a navrhnout optimální program.

více

 

Přemýšlíte někdy o tom, jak žijete?

obrazek

"Neříkala jsem, co si myslím, a trávila jsem život v práci"

"Měl jsem mít odvahu žít po svém. Těm, které jsem miloval, jsem to měl říkat častěji,  a ty, kteří mě štvali, jsem měl poslat do háje."

Kniha australské ošetřovatelky, která popisuje výčitky lidí na sklonku jejich života, způsobila rozruch na celém světě. Lidé nejčastěji litují toho, že žili podle toho, co od nich očekávali druzí, a neměli odvahu žít život podle svých přání. Cestovat, vidět Viktoriiny vodopády, Krugerův park, nebo deltu řeky Okavango.

Nikdy jsme se necítili osamoceni v divočině, u táborového ohně, tisíce kilometrů od domova. Znám však mnoho lidí, kteří se osaměle cítí, i když mají na Facebooku dvě stě přátel a v mobilu pět set čísel.

 

Naše výhody

1.

vlastní ubytování

V naší lodge v srdci soukromé rezervace se snoubí luxus s divočinou.

2.

osobní přístup

Vaší cestu můžeme plánovat zcela podle Vašich potřeb. Dobrodružnou expedici, safari s luxusním ubytováním, nebo kombinaci obojího!

3.

cestování nás baví...

… a Afriku milujeme. Nudit se s námi rozhodně nebudete.

4.

český průvodce

každé expedice se účastníme a veškerý servis poskytujeme v jazyce českém