O nás

Několik slov o nás

Střídavě žijeme v Čechách a keňském Nairobi, které nám slouží jako základna pro expedice po východní Africe. Láska k přírodě, klidnému a jednoduchému životu v divočině nás přivedla na africký kontinent. Ten jsme v letech 2010 a 2011 ochutnávali během sedmiměsíční cesty z Kapského Města podél východního pobřeží, a dále přes Saudskou Arábii, Jordánsko a Sýrii zpět domů.

Neuvěřitelná pestrost tohoto druhého největšího kontinentu nám učarovala natolik, že se nám stal druhým domovem. Prostřednictvím naší komorní cestovní kanceláře můžete na vlastní kůži zažít chvění při setkání s divokou zvěří, nebo dosáhnout zklidnění těla i duše při pozorování přírody nerušeni nikým a ničím.

Naše služby jsme schopni poskytovat velice omezenému počtu klientů. O to větší péči a přípravu však věnujeme každému z Vás. Je-li to možné, (v případě delších expedic podmínka) rádi se s Vámi před cestou setkáme osobně, abychom byli schopni co nejlépe poznat Vaše potřeby a navrhnout optimální program.

Moc rádi si také o Africe jen povídáme, neváhejte nám proto napsat a přijet za námi domů , i když cestu bezprostředně neplánujete.

více

 

Přemýšlíte někdy o tom, jak žijete?

obrazek

“Neříkala jsem, co si myslím, a trávila jsem život v práci”

Měl jsem mít odvahu žít po svém. Těm, které jsem miloval, jsem to měl říkat častěji,  a ty, kteří mě štvali, jsem měl poslat do háje.

Kniha australské ošetřovatelky, která popisuje výčitky lidí na sklonku jejich života, způsobila rozruch na celém světě. Lidé nejčastěji litují toho, že žili podle toho, co od nich očekávali druzí, a neměli odvahu žít život podle svých přání. Cestovat, vidět Viktoriiny vodopády, nebo migraci zvěře v savaně Serengeti.

Nikdy jsme se necítili osamoceni v divočině, u táborového ohně, tisíce kilometrů od domova. Znám však mnoho lidí, kteří se osaměle cítí, i když mají na Facebooku dvě stě přátel a v mobilu pět set čísel.

 

Náš tým

Naše poslání

page2_pic2

Schopnost snění a fantazie je největším lidským darem. Jedině velké touhy nám dávají energii a odvahu uskutečnit náročné a trnité cesty, které v nás za odměnu zanechávají nezapomenutelné zážitky.

Naše výhody

1.

osobní přístup

Vaší cestu můžeme plánovat zcela podle Vašich potřeb. Dobrodružnou expedici, safari s luxusním ubytováním, nebo kombinaci obojího!

2.

cestování nás baví…

… a Afriku milujeme. Nudit se s námi rozhodně nebudete.

3.

český průvodce

každé expedice se účastníme a veškerý servis poskytujeme v jazyce českém